Η επιχείρηση μας “Λιπαντικά Αρχοντάς Στυλιανός” εδρεύει στην Πέλλα και δραστηριοποιείται με συνέπεια και επαγγελματισμό από το 1980 στο χώρο του εμπορίου λιπαντικών, φίλτρων, γράσσων και άλλων πολλών συναφών ειδών.
Η πολυετής εμπειρία μας, σε συνδυασμό με την παρακολούθηση ειδικών σεμιναρίων, για την εξέλιξη της τεχνολογίας, μας καθιστούν ειδικούς στην επίλυση κάθε προβλήματος που σχετίζεται με το προϊόν που χρειάζεστε για την μοτοσυκλέτα, το αυτοκίνητο, το φορτηγό, το λεωφορείο, το τρακτέρ και την κομπίνα σας. Υποστηρίζουμε ακόμη τη λίπανση στη βιομηχανία και τη ναυτιλία, με όλη την γκάμα του μεγαλύτερου brand name στην Ελλάδα, την Motoroil με τα λιπαντικά Cyclon.
Συνεργαζόμαστε με την Motoroil, ένα από τα κορυφαία brand name στην Ελλάδα, γνωστό για την ποιότητα και την αξιοπιστία των προϊόντων του. Η συνεργασία μας επιτρέπει να προσφέρουμε την πλήρη γκάμα των λιπαντικών Cyclon.